Warszawiaki 2019

Opublikowano

Warszawiaki 2019 — wystartowała 6. edycja plebiscytu na „najlepsze w Warszawie”!

Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu Warszawiaki 2019. Po raz szósty mieszkańcy Warszawy wybiorą najciekawsze miejsca, wydarzenie czy zdjęcie roku. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Patronat nad plebiscytem objęło Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

Pierwszy plebiscyt został zorganizowany w 2014 roku — od tego czasu systematycznie rośnie liczba głosujących, coraz więcej jest propozycji do nominacji konkursowych. Idea plebiscytu pozostaje niezmienna — od sześciu lat wskazujemy wspólnie to co najważniejsze w stolicy i dla stolicy w mijającym roku. W 1. etapie każdy ma możliwość zgłaszania swoich propozycji w 1 z 15 kategorii. Wystarczy wejść na www.warszawiaki.com.pl i wskazać godne uwagi miejsce rozrywki, instytucję kulturalną, działalność w sieci czy na przykład swoją fotografię miasta.

— Tak jak w zeszłym roku przygotowaliśmy dla głosujących 15 kategorii — mówi Bartosz Kańtoch, pomysłodawca i organizator Warszawiaków. Nasze kategorie „obejmują” wszystkie najważniejsze dziedziny życia — podkreśla Kańtoch i dodaje: Zgłoszenia potrwają do 31 stycznia. Wszystko po to, aby 3 lutego poznać 150 finalistów (10 w każdej kategorii). Przez cały kolejny miesiąc odbywać się będzie głosowanie finałowe, w którym warto wziąć udział, bo na głosujących czekają luksusowe weekendy w Hotelach Gołębiewski, które po raz drugi zostały oficjalnym Partnerem Warszawiaków. Po raz pierwszy pobyt w Hotelach Gołębiewski mogą wygrać także te osoby, które zgłaszają propozycje do nominacji.

Kino, teatr, muzeum, klub, restauracja, pub, bar, kawiarnia, centrum rozrywki, sport, dom kultury, zdjęcie, wydarzenie roku, Warszawa w sieci i Warszawiak Roku — zwycięzców plebiscytu
w 15 kategoriach poznamy początkiem marca 2020 roku podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. Więcej informacji i głosowanie na www.warszawiaki.com.pl.

Dodatkowe informacje:
Bartosz Kańtoch — e-mail: biuro@warszawiaki.com.pl

Wróć