Gra miejska „Wehikułem przez wieki, czylo od Milanowa do Wilanowa”

Opublikowano

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy serdecznie zaprasza do udziału w grze miejskiej „Wehikułem przez wieki, czyli od Milanowa do Wilanowa”, która odbędzie się w dniu 2 września w godz. 11 – 13.30.

W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznają się nie tylko z bogatą historią dzielnicy, ale odkryją również jej walory przyrodnicze oraz poznają najnowszą architekturę.

Uczestnicy, podzieleni na kilkuosobowe grupy będą przemieszczać się według ustalonego scenariusza gry. Każda z grup wyposażona będzie w specjalnie przygotowane mapy. Zadaniem grupy będzie odnalezienie wskazanych miejsc i poznanie ich historii oraz wykonanie określonych zadań. Na trasie odnajdą wskazówki i spotkają doświadczonych przewodników Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Gra zakończy się spotkaniem w Cukierni Królewskiej przy ulicy Stanisława Kostki Potockiego 24, gdzie wszyscy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o przesłanie maila na adres: wilanowskagra@gmail.com z imieniem, nazwiskiem, liczbą uczestników do dnia 30 sierpnia.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona!

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawa.

Wróć