Gra miejska „Klucz do pałacu”

Opublikowano

„Po lewej i prawej stronie Wisły”

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Klucz do pałacu” realizowanej w ramach projektu Towarzystwa Przyjaciół Warszawy.

Scenariusz gry został zaplanowany tak, aby zapoznać młodszych i starszych mieszkańców Warszawy z burzliwą historią Pałacu Kultury i Nauki. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, m.in. jak wyglądało centrum miasta przed wojną, w jakich okolicznościach zapadła decyzja o budowie Pałacu, a także bohaterem jakich ciekawych i zaskakujących wydarzeń był budynek i jego otoczenie.
Na każdym z 7 przystanków będzie czekał doświadczony przewodnik Towarzystwa Przyjaciół Warszawy, który opowie fragment historii, a następnie zaproponuje zadanie do wykonania.

Uczestnicy będą podzieleni na kilkuosobowe zespoły. Każdy otrzyma mapę terenu z zaznaczonymi stanowiskami.
Zespoły będą miały przy sobie również kartę oceny, na której za wykonanie zadania otrzymują punkt. Po zakończeniu gry uczestnicy podsumowują swoje punkty oraz otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Zapisy

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kluczdopalacu@gmail.com do dnia 5 maja 2017 r. Mail powinien zawierać imiona i nazwiska graczy, ich wiek oraz dane kontaktowe zespołu — e-mail do jednego z uczestników.

Liczba zespołów jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Zbiórka

Pałac Kultury i Nauki
pl. Defilad 1
przed Teatrem Studio
Sobota, 6 maja 2017 r.
godz. 11:00

Wróć