Varsavianistyczna Szkoła - witamy i zaczynamy!

Opublikowano

Szanowni Państwo Koordynatorzy
Serwus i dzień dobry

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami oraz bieżącą korespondencją, jaką otrzymujemy, wiem, że czekają Państwo na możliwość zalogowania się i dołączenia do Projektu Edukacyjnego Varsavianistyczna Szkoła. Dziękuję za liczne zapytania i zapewnienia o gotowości — pokazuje to, jak ważny jest nasz projekt i jak wielki duch tkwi w warszawskich superbelfrach.

Po pierwsze regulamin — znajduje się w Poradniku — zauważą Państwo zmiany wynikające z aktualnej sytuacji. Związane to jest także z nową formą propozycji zadań, zajęć, konkursów itp. — w tym roku, każda szkoła otrzyma dostęp do platformy Google Classroom — gdzie w wybrany sposób będzie prezentować swoje działania i dokonania, oraz na koniec roku umieści sprawozdanie w formie filmu lub prezentacji. Upraszczamy procedurę, by ułatwić Państwu realizację zadań oraz uatrakcyjnić na ten trudny czas. Informacje szczegółowe wyślemy po rejestracji szkół do projektu na formularzu.

Po drugie — rejestracja — uruchomiliśmy formularz

https://www.tpw.org.pl/formVS-zgloszenie.html

Zapraszamy do rejestracji placówki. Szkoły, które rejestrują się w projekcie po raz pierwszy — prosimy o podpisanie umowy między TPW a Szkołą, odesłanie podpisanych umów w dwóch egzemplarzach na adres:

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy
pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
Z dopiskiem: Varsavianistyczna Szkoła

Po podpisaniu umowy przez Prezesa TPW — p. Renatę Marut — jeden egzemplarz umowy zostanie Państwu odesłany.

Po trzecie — podsumowanie poprzedniego roku. Już dzisiaj zapraszamy wszystkie szkoły, które złożyły w zeszłym roku sprawozdania na podsumowanie Projektu Edukacyjnego Varsavianistyczna Szkoła 2019/2020 – 23.10.2020 (piątek) w godzinach 12.00 – 15.00 ( z podziałem na poziomy edukacyjne w celu zmniejszenia ryzyka zakażenia CoVid19). Informacje szczegółowe otrzymają Państwo w przyszłym tygodniu, jak tylko ustalimy wszystkie szczegóły wydarzenia.

Przed nami niełatwy czas, sytuacja rozwija się dynamicznie. Pracując wspólnie na rzecz dobra Warszawy, stworzymy razem coś pożytecznego, rozwijając naszych podopiecznych, wychowując Przyjaciół Warszawy.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego (501-301-387) i drogą elektroniczną (varsavianistyczna.szkola@tpw.org.pl)

Życząc zdrowia

Pozdrawiam serdecznie Radosław Potrac członek Zarządu Głównego

 

Wróć