Quiz wiedzy o Warszawie

Opublikowano

Z okazji Święta Warszawy, które przypada na 4 czerwca, przygotowaliśmy dla Was „Quiz wiedzy o Warszawie”. 25 pytań testowych jednokrotnego wyboru, o różnej punktacji (od 1 do 4). Łącznie możecie uzyskać 50 punktów. Pytania nie należą do łatwych, dotyczą różnych warszawskich faktów i ciekawostek, wobec czego potraktujcie je jako dobrą zabawę i zachętę do poszukania odpowiedzi i poszerzenia wiedzy o stolicy.

Żeby wziąć udział w quizie należy mieć ukończone 18 lat, zapoznać się z dostępnym poniżej regulaminem i zgłosić się mailowo na adres: promocja@tpw.org.pl podając w treści imię, nazwisko i pseudonim wymyślony na potrzeby quizu, a w tytule maila: Quiz.

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 czerwca do 18:00. Wysłanie zgłoszenia jest w pełni dobrowolne i jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz określonych w nim zasad przetwarzania danych osobowych.

Za trzy pierwsze miejsca przewidziane są symboliczne nagrody o tematyce warszawskiej. O wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów, a w drugiej kolejności czas rozwiązania testu (z dokładnością do sekundy). Będziecie mieli tylko jedno podejście do rozwiązania quizu. Link do niego zarejestrowane osoby otrzymają mailem 3 czerwca wieczorem.

UWAGA! Quiz będzie aktywny wyłącznie 4 czerwca od 20:00 do 20:25! Bądźcie punktualni! Czas na rozwiązanie quizu liczy się od momentu otwarcia linku! Ograniczenie czasu zmniejszy prawdopodobieństwo korzystania z pokus, jaką jest np. wyszukiwarka Google — zasady są więc proste: chwilę się namyślasz, wiesz — zaznaczasz prawidłową odpowiedź, nie wiesz — strzelasz lub omijasz pytanie. Na więcej nie będzie czasu! ;) Grajmy uczciwie, nagrody są naprawdę symboliczne!

WAŻNE! wypełniając quiz podaj ten sam adres e-mail, co w rejestracji. Upewnij się, że nie ma w nim błędów.

Wyniki podamy 6 czerwca o 20:00 na profilu Towarzystwa Przyjaciół Warszawy na facebooku https://www.facebook.com/towarzystwoprzyjaciolwarszawy, a Laureaci zostaną powiadomieni drogą mailową.

Wróć